توضیحات :

در این قسمت شما میتوانید برای حل مشکلات ، پاسخ به سولات و یا آموزش مباخث درسی و زبان های خارجی درخواست برگزاری کلاس ،دوره آموزشی و … را به یکی از روش های آنلاین ، آنکال (تلفنی) و حضوری را داشته باشید.

 

برگزاری کلاس و آموزش آنلاین :

در این روش طبق درخواست شما در تاریخ ، ساعت و مبحث مورد نظر شما ارتباط تصویری کارشناسان زبان دانان از طریق اینترنت با شما برقرار میشود و کلاس یا دوره آموزشی برای شما برگزار میگردد.

 

برگزاری کلاس و آموزش آنکال :

در این روش طبق درخواست شما در تاریخ ، ساعت و مبحث مورد نظر شما ارتباط تلفنی کارشناسان زبان دانان با شما برقرار میشود و کلاس یا دوره آموزشی برای شما برگزار میگردد.

 

برگزاری کلاس و آموزش حضوری :

در این روش طبق درخواست شما در تاریخ ، ساعت و مبحث مورد نظر شما کارشناس زبان دانان در محل مورد درخواست شما حاضر میشود و کلاس یا دوره آموزشی برای شما برگزار میگردد. (این نوع آموزش نیاز به ارسال مدارک هویتی شما دارد. میتوانید از فرم ارسال فایل در پایین همین صفحه جهت ارسال مدارک هویتی خود استفاده نمایید.)

 

 

(فرایند ثبت درخواست آموزش)

گام اول ثبت درخواست آموزش :

تکمیل فرم درخواست آموزش (فرم زیر) و دریافت کد رهگیری ارسال شده به تلفن همراه شما.

 

گام دوم اعلام هزینه و پرداخت :

در این مرحله کارشناسان زبان دانان با شما تماس گرفته و با توجه به نوع کلاس و دوره مورد درخواست شما هزینه محاسبه شده را به شما اعلام میکنند و شما از طریق فرم پرداخت (فرم دوم در همین صفحه) مبلغ را پرداخت می نمایید.

 

گام سوم برگزاری کلاس و آموزش :

در این مرحله دوره و کلاس مورد نظر به روش درخواست شده برگزار میشود.

 

 

توجه :

برای درخواست برگزاری کلاس یا شرکت در دوره ها و سمینارهای آموزشی توسط استاد یزدان هداوند و استاد رهنوردی مقدم حداقل یک ماه قبل باید درخواست خود را به دپارتمان هوشمند گروه آموزشی زبان دانان (از طریق تماس با شماره ۹۵ ۱۶ ۹۰۷ ۹۰۷) یا دپارتمان آموزش گروه آموزشی زبان دانان (از طریق تکمیل فرم زیر و ذکر نام این اساتید در قسمت توضیحات جهت برگزاری کلاس ،سمینار آموزشی ، دوره آموزشی ، کارگاه آموزشی و … ) ارایه دهید.

 

درخواست معلم

 

 

(پس ازاعلام هزینه درخواست آموزش شماتوسط زبان دانان،جهت پرداخت میتوانید از فرم زیر استفاده نمایید.)

 

پرداخت سفارش ترجمه

 

 

(پس از طی مراحل  ثبت درخواست آموزش در صورتی که زبان دانان از شما مدارکی خواست از فرم زیر جهت ارسال مدارک خواسته استفاده نمایید.)

 

 

 

ارسال فایل برای فرم استخدام

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, mp4, avi, 3gp, zip, .

 

 

قوانین :

۱- کلاس و دوره آموزشی در موعد مقرر توسط زبان دانان برگذار میشود در صورتی که مشتری به هر علتی (سخت افزاری یا نرم افزاری) در موعد مقرر نتواند در کلاس شرکت کند آموزش مورد نظر از طرف گروه آموزش زبان دانان انجام شده محسوب میشود.
۲ – در آموزش به روش حطوری حتما درخواست کننده باید مدارک درخواست شده از طرف زبان دانان را تا ۴۸ ساعت قبل از موعد مقرر کلاس و دوره آموزشی ارسال کند در غیر این صورت آموزش مورد نظر از طرف گروه آموزشی زبان دانان انجام شده محسوب میشود .
۳- در درخواست های آموزش بالای ۱۰ جلسه یا دروه های آموزشی بالای ۱۰ ساعت شما میتوانید تا ۱۰% از قیمت کل را تخفیف بگیرید.
۴-در صورتی که عضو باشگاه مشتریان زبان دانان هستید یا دارای کد تخفیف می باشید حتما قبل از اعلام هزینه از سمت گروه آموزشی زبان دانان همکاران ما را در جریان قرار دهید.

 

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر یا بروز هر گونه مشکل میتوانید با شماره (۹۵ ۱۶ ۹۰۷ ۹۰۹) تماس حاصل نمایید یا از طریق قسمت پشتیبانی آنلاین سایت با کارشناسان زبان دانان در ارتباط باشید.