(فرایند سفارش ترجمه در مجموع ۱۰ دقیقه به طول می انجامد. )
گام اول ثبت سفارش ترجمه :
تکمیل فرم سفارش ترجمه (فرم زیر) و دریافت کد رهگیری ارسال شده به تلفن همراه شما.
گام دوم تایید درخواست:
۱-سفارش ترجمه خیلی فوری و فوری : جهت تایید سفارش ترجمه خود و آغاز فرایند ترجمه بلافاصله بعد از ارسال فرم با شماره
(۹۵ ۱۶ ۹۰۷ ۹۰۹) تماس حاصل نمایید.(در صورت عدم تماس تبعات هرگونه تاخیر به عهده سفارش دهنده می باشد.)
۲-سفارش ترجمه عادی : جهت تایید سفارش ترجمه خود و آغاز فرایند ترجمه میتوانید با شماره (۹۵ ۱۶ ۹۰۷ ۹۰۹) تماس حاصل نمایید یا از طریق قسمت پشتیبانی آنلاین سایت اقدام نمایید.
گام سوم اعلام هزینه و پرداخت :
هرینه سفارش شما توسط زبان دانان محاسبه و اعلام میگردد و شما از طریق فرم دوم موجود در همین صفحه هزینه اعلام شده را پرداخت می نمایید.
گام چهارم تحویل سفارش:
سفارش شما در زمان اعلام شده تحویل میگردد و پشتیبانی از ترجمه انجام شده آغاز میگردد.

سفارش ترجمه

(پس از اعلام هزینه سفارش شماتوسط زبان دانان ،جهت پرداخت میتوانید از فرم زیر استفاده نمایید.)

پرداخت سفارش ترجمه

توضیحات :
زبان دانان ترجمه تمام فایل های متنی (متن ، کتاب ،کاتالوگ،سایت …)و چند رسانه ای (فیلم ، صوت و…) شما را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام میدهد. شما میتوانید با انتخاب یکی از سه گزینه خیلی فوری ،فوری و عادی میزان زمان خود را برای ترجمه تعیین کنید.
تمام ترجمه هایی که به صورت خیلی فوری برای زبان دانان ارسال می شوند در کمتر از ۲۴ ساعت ترجمه شده و تحویل میگردند در این نوع سفارش پس از ارسال فایل بافاصله جهت تایید با شماره ۹۵ ۱۶ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس حاصل کنید .
ترجمه هایی که به صورت فوری برای زبان دانان ارسال می شود ۳تا ۵ روز کاری تحویل میگردند .
ترجمه هایی که به صورت عادی برای زبان دانان ارسال میشوند  ۷ تا ۱۰ روز کاری تحویل میگردند.
همکاران ما در زبان دانان در هنگام اعلام هزینه به شما میزان هزینه ترجمه را در تمام شرایط(خیلی فوری ،فوری یا عادی یا در صورتت تخصصی بودن فایل شما)اعلام میکنند و شما می توانید شرایط انجام ترجمه خود را تعیین کنید .
همچنین برای محاسبه میزان هزینه ترجمه دو روش کلمه ای و صفحه ای (هر ۲۵۰ کلمه معادل یک صفحه می باشد) وجود دارد که شما میتوانید به فراخور شرایط خود یکی از این دو روش را انتخاب کنید.
قوانین :
۱ – شما میتواند نوع محاسبه هزینه ترجمه خود را انتخاب کنید. (محاسبه هزینه به صورت کلمه ای یا صفحه ای)
۲ – هزینه اعلام شده توسط زبان دانان قبل از شروع ترجمه باید پرداخت شود .
در ترجمه های بالای ۲۰ صفحه یا ۵۰۰۰ لغت شما میتواند در دو مرحله هزینه ترجمه را پرداخت کنید (۵۰% هزینه اعلام شده را در ابتدای سفارش پرداخت میگردد و ۵۰%ترجمه خود را دریافت میکنید سپس ۵۰% باقی مانده را پرداخت می نمایید و ادامه ترجمه انجام شود.)
۳ – پس از تحویل ترجمه پشتیبانی کامل از ترجمه انجام شده توسط زبان دانان انجام میشود .
۴ – برای ترجمه های خاص مانند کتاب ، سایت و… شرایط ویژه در نظر گرفته شده است که برای اطلاع میتوانید بعد از ثبت درخواست ترجمه خود از طریق شماره (۹۵ ۱۶ ۹۰۷ ۹۰۹) از این شرایط مطلع شوید.
۵ – در صورتی که عضو باشگاه مشتریان زبان دانان هستید یا دارای کد تخفیف می باشید قبل از اعلام هزینه همکاران ما را در جریان قرار دهید.
در صورت نیاز به توضیحات بیشتر یا بروز هر گونه مشکل میتوانید با شماره (۹۵ ۱۶ ۹۰۷ ۹۰۹) تماس حاصل نمایید یا از طریق قسمت پشتیبانی آنلاین سایت با کارشناسان زبان دانان در ارتباط باشید.